niedziela, 24 lutego 2013

Muzyka, miłość, przyjaźń ...

Więc... Ostatnio dosyć dużo się wydarzyło, mój 'związek' z Dawidem dobiegł końca, dowiódł jaki jest dorosły zrywając przez fb no ale takie życie ;) Przez pewien czas nic nie pisałam jakoś nie było kiedy, albo zły humorek albo brak czasu. Założyłam też sobie aska więc jak chcecie to pytajcie ;3. Niby wszystko tak nagle szybko nie spodziewanie się zdarzyło ale teraz jakoś nie wiem o czym pisać bo nie chcę za bardzo poruszać tematu Dawida. No więc, w piątek urodziny miała moja przyjaciółka więc STO LAT STO LAT <3, w sobotę urządzała nocowanie. Były na nim Dominika, Nikola, Ola, druga Ola, Zuuza, Ania i Ada. Było bardzo zabawnie, kiedy wszyscy goście się zjawili zaczęliśmy gadać o wszystkim, w między czasie śpiewałyśmy na karaoke, tańczyłyśmy, no i czas przyszedł na pizze ;o po 2 kawałkach już padłam jak wszyscy ale w między czasie coś tam jeszcze ugryzłam >.<. Ogólnie to wszyscy zostawali na noc oprócz Ady i Ani, zanim zdążyłyśmy się obejrzeć była już 22, poszłyśmy na górę do pokoju Klaudii i zaczęliśmy grać w grę 'nigdy nie' a polega ona na tym że każdy bierze po szklance i nalewa sobie picie, każdy musi mieć tyle samo, kiedy ktoś zaczął zdanie np: ' nigdy się nie całowałam ' A Ci którzy się całowali pili zwykły łyk picia w szklance, pytania nie mogły się powtarzać więc było zabawnie ^^ Przegrywała ta osoba której skończy się najszybciej zawartość szklanki i karą było zatańczyć 'street dance ' Oczywiście przegrała Klaudia, nie obyło się bez nagrania tego :D . Następną grą było takie coś że ktoś zadaje Ci różne pytania i nie możesz użyć słowa 'tak' i 'nie' Zgarnęłam drugie miejsce, bo ja jako druga najdalej zaszłam ;3 . Nie spałyśmy do 5 więc również nie obyło się bez dzikich śmiechów xD . No cóż, jeszcze wcześniej byłam na noc u Nikoli, było też świetnie, w końcu zaczęłam przymierzać jej dżinsy xd zmieściłam się bez trudu o.O No i w jednych przychodzę w poniedziałek do szkoły ;3 to w zasadzie tyle pewnie jeszcze więcej się wydarzyło ale jakoś nie umiem umieścić tego w słowach .... A tu kilka zdjęć kiedy nocowałam u Nikoli ;3 : 
''Z góry na dół, jak z jedenastego piętra,
Gdy znasz to uczucie pękniętego serca,
Dziś epopeją mieszkań krzyk i nienawiść,
Ludzie nauczyli żyć żeby zabić,
Ja chcę żyć żeby marzyć,
Ale wstyd mi za świat ten '' ~ O.S.T.R.10 komentarzy:

 1. OMG JAKIE ŁADNE *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. Dżi.Em.O! Kocham nasze wybuchy śmiechem. My się śmiejemy, a inni nie wiedzą o co chodzi :D ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna notka, a no i sto lat! NAjlepszego dla twojej przyjaciółki, dobrze mieć kogoś bliskiego przy swoim boku. A ten kolaż, to świetna sprawa, na pewno będzie cudowny :)
  stylbycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. slicznee :)
  obserwuje :)
  juleczkablog.blogspot.com -skomentujcie :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Super zdjęcia :) W wolnej chwili zapraszam do mnie na http://ourloveourpassion.blogspot.com/ :) Obserwujemy? Chętnie wpadnę tu jeszcze nie raz :) poza tym u mnie na blogu rozdanie, a do wygrania dwa piękne wisiorki, zapraszam <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Witamy :) Fajne zdjęcia. Super, że urodziny koleżanki się udały.
  Obserwujemy? http://jakdwiekroplewody.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaobserwowałam :)

  Chyba niezależnie w jakim wieku ma się odpały na urodzinach :D
  Wiadomo ze znajomymi najlepiej :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie http://marcepan94.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Super urodziny ;) Zdjęcia jakie świetne!
  Obserwuję ;D Zrewanżujesz się? ^^
  http://pamietnikizwakacji-selenka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. My też obserwujemy ;)
  http://jakdwiekroplewody.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Zerwać przez fb ? Omg...idiota (bez urazy)
  Trzymaj się :*
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń